fbpx

Dejvice, Evropská 696/113

Brigáda – part time job

současná nabídka

NÁPLŇ PRÁCE:

  • celkové zajištění chodu pobočky v sobotu (případný záskok ve všední dny)
  • běžná administrativa na pobočce
  • vyřizování e-mailové korespondence
  • uzavírání obchodních smluv o pronájmu skladových prostor
  • prodej obalového materiálu
  • osobní a telefonický kontakt s klienty
  • Lokalita pracoviště: Holešovice/Dejvice

VÝHODOU JE:

  • zkušenost v administrativě
  • komunikační dovednosti
  • samostatnost
  • časovou flexibilitu (min 2× víkend v měsíci) + možnost přivýdělku v týdnu
  • obchodního ducha (prodej obalového materiálu na pobočce)
  • anj – min. komunikativní
  • základní znalosti v účetnictví
  • zodpovědný přístup k plnění úkolů
  • empatický, s respektem a úctou k ostatním
  • zvládat uživatelskou úroveň práce na PC

VHODNÉ PRO STUDENTY VŠ – Práce v mladém kolektivu

NABÍZÍME:

  • práce v malém přátelském kolektivu
  • zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • možnost dlouhodobé spolupráce při studiu