fbpx

IT SUPPORT JUNIOR SPECIALIST

Oferta aktualna

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Udzielanie wsparcia technicznego pracownikom biura
  • Udzielanie wsparcia w zakresie zakupu typowego oprogramowania licencyjnego
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą techniczną
  • Udzielanie wsparcia w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu komputerowego
  • Podstawowa konfiguracja, diagnozowanie i usuwanie ewentualnych problemów związanych z funkcjonowaniem sieci
  • Pomoc w instalacji, aktualizacji i eksploatacji oprogramowania na urządzeniach pracowników
  • Utrzymanie sprawności, konfiguracja oraz pomoc w używaniu drukarek i drukarek sieciowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego oraz konfiguracji
  • Dobra znajomość systemu MS Windows
  • Znajomość administracji, konfiguracji aplikacji Office 365
  • Praktyczna znajomość usługi Active Directory, Azure Active Directory będzie atutem
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją serwerów
  • Mile widziane wykształcenie wyższe IT/kierunki pokrewne
  • Praca w trybie stacjonarnym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Poznanie najnowszych technologii IT oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • Fantastyczną atmosferę pracy oraz dostęp do nowoczesnego biura w dobrej lokalizacji
  • Możliwość udziału w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez firmę
  • Udział w eventach i imprezach firmowych

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: biuro@lessmess.pl,

w temacie wpisując: IT SUPPORT JUNIOR SPECIALIST