fbpx

Technik konserwator

Oferta aktualna

Wymagamy :

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji nieruchomości
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych (wodno-kanalizacyjnych, klimatyzacja, ciepłownicze, elektryka, ogólnobudowlane, drobne remonty i naprawy)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Zaangażowanie w powierzoną pracę
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne, energetyczne i gazowe lub gotowość do szkoleń i zdania egzaminów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane, zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

Obowiązki:

  • Dbanie o sprawność instalacji budynkowych i jego otoczenia.
  • Bieżąca konserwacja i utrzymanie techniczne obiektów
  • Wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych oraz napraw urządzeń i instalacji: elektrycznych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, wodno-kanalizacyjnych
  • Wykonywanie drobnych napraw ogólnobudowlanych
  • Realizacja codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej (usuwanie usterek i awarii)
  • Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji
  • Obsługa BMS/Building Management System

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@lessmess.pl,

w temacie wpisując: Technik konserwator